Статистичні дані за закладами освіти


Хмельницька область

Фізика

Розподіл за шкалою 100-200 балів
Усього не подолали поріг 100-120 120-140 140-160 160-180 180-200
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 118 3 14 32 28 26 15
Кам'янець-Подільський 72 3 18 22 16 7 6
Нетішин 36 2 4 3 9 11 7
Славута 50 5 11 11 11 7 5
Старокостянтинів 31 5 6 5 11 4 0
Шепетівка 30 5 15 5 0 4 1
Білогірський район 12 5 3 3 0 1 0
Віньковецький район 5 1 2 1 1 0 0
Волочиський район 29 2 6 8 8 5 0
Городоцький район 12 2 3 1 5 1 0
Деражнянський район 9 0 4 1 3 0 1
Дунаєвецький район 20 3 5 5 1 5 1
Ізяславський район 30 3 8 13 4 1 1
Кам'янець-Подільський район 13 4 2 2 3 2 0
Красилівський район 31 9 10 4 7 1 0
Летичівський район 10 3 3 1 2 0 1
Новоушицький район 5 2 2 1 0 0 0
Полонський район 25 3 11 2 5 3 1
Славутський район 14 3 6 3 1 1 0
Старокостянтинівський район 7 0 2 4 1 0 0
Старосинявський район 11 6 1 1 2 0 1
Теофіпольський район 4 0 1 1 1 1 0
Хмельницький район 5 1 0 3 1 0 0
Чемеровецький район 3 0 1 2 0 0 0
Шепетівський район 9 2 4 2 1 0 0
Ярмолинецький район 9 0 4 3 1 1 0
Розподіл за рівнями навчальних досягнень
Усього низький середній достатній високий
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 118 0 9 30 22
Кам'янець-Подільський 72 0 13 21 5
Нетішин 36 0 3 12 11
Славута 50 0 14 17 5
Старокостянтинів 31 1 6 9 1
Шепетівка 30 1 10 4 2
Білогірський район 12 0 2 0 1
Віньковецький район 5 0 3 1 0
Волочиський район 29 0 6 13 0
Городоцький район 12 0 2 6 0
Деражнянський район 9 0 1 2 1
Дунаєвецький район 20 0 6 5 4
Ізяславський район 30 0 7 8 1
Кам'янець-Подільський район 13 1 3 4 0
Красилівський район 31 2 5 6 0
Летичівський район 10 0 5 0 0
Новоушицький район 5 0 2 0 0
Полонський район 25 0 10 5 2
Славутський район 14 1 8 2 0
Старокостянтинівський район 7 0 2 3 0
Старосинявський район 11 2 3 1 1
Теофіпольський район 4 0 1 2 0
Хмельницький район 5 0 1 0 0
Чемеровецький район 3 0 0 0 0
Шепетівський район 9 0 5 1 0
Ярмолинецький район 9 0 3 2 0
Розподіл за оцінками ДПА
Усього 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 118 0 0 0 0 2 7 9 12 9 9 11 2
Кам'янець-Подільський 72 0 0 0 1 6 6 15 3 3 0 4 1
Нетішин 36 0 0 0 1 2 0 3 5 4 4 5 2
Славута 50 0 0 0 3 7 4 8 5 4 1 4 0
Старокостянтинів 31 0 0 1 1 0 5 4 4 1 1 0 0
Шепетівка 30 0 0 1 1 7 2 3 0 1 1 1 0
Білогірський район 12 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
Віньковецький район 5 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0
Волочиський район 29 0 0 0 1 3 2 6 3 4 0 0 0
Городоцький район 12 0 0 0 1 1 0 1 4 1 0 0 0
Деражнянський район 9 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0
Дунаєвецький район 20 0 0 0 2 2 2 2 1 2 3 1 0
Ізяславський район 30 0 0 0 1 3 3 5 2 1 0 1 0
Кам'янець-Подільський район 13 0 0 1 0 2 1 1 1 2 0 0 0
Красилівський район 31 0 0 2 0 2 3 5 1 0 0 0 0
Летичівський район 10 0 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0
Новоушицький район 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Полонський район 25 0 0 0 1 7 2 2 2 1 1 0 1
Славутський район 14 0 0 1 2 3 3 0 1 1 0 0 0
Старокостянтинівський район 7 0 0 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0
Старосинявський район 11 0 0 2 2 1 0 1 0 0 0 0 1
Теофіпольський район 4 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
Хмельницький район 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Чемеровецький район 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Шепетівський район 9 0 0 0 1 2 2 0 1 0 0 0 0
Ярмолинецький район 9 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 0 0