Статистичні дані за закладами освіти


Черкаська область

Хімія

Розподіл за шкалою 100-200 балів
Усього не подолали поріг 100-120 120-140 140-160 160-180 180-200
ЧЕРКАСИ 107 2 11 19 17 23 35
Ватутіне 7 0 1 2 2 2 0
Золотоноша 6 0 1 1 0 4 0
Канів 13 0 0 1 6 3 3
Сміла 26 0 4 7 4 5 6
Умань 28 2 5 6 1 11 3
Городищенський район 7 2 2 0 1 2 0
Драбівський район 6 1 0 0 3 2 0
Жашківський район 20 3 7 5 3 2 0
Звенигородський район 15 3 6 4 2 0 0
Золотоніський район 14 0 8 3 3 0 0
Кам'янський район 13 2 0 3 3 2 3
Канівський район 2 0 1 1 0 0 0
Катеринопільський район 3 0 0 2 0 1 0
Корсунь-Шевченківський район 8 1 3 2 0 1 1
Лисянський район 6 3 2 1 0 0 0
Маньківський район 5 2 3 0 0 0 0
Монастирищенський район 8 1 2 3 2 0 0
Смілянський район 5 1 2 0 0 2 0
Тальнівський район 11 3 2 3 1 2 0
Уманський район 5 0 2 2 1 0 0
Христинівський район 6 2 1 3 0 0 0
Черкаський район 14 3 3 1 2 2 3
Чигиринський район 9 1 3 2 1 1 1
Чорнобаївський район 10 1 3 1 1 3 1
Шполянський район 15 4 5 3 2 0 1
Розподіл за рівнями навчальних досягнень
Усього низький середній достатній високий
ЧЕРКАСИ 107 1 12 15 27
Ватутіне 7 0 0 1 0
Золотоноша 6 0 0 0 0
Канів 13 0 0 1 0
Сміла 26 0 3 1 5
Умань 28 0 3 2 3
Городищенський район 7 0 0 0 0
Драбівський район 6 0 0 2 0
Жашківський район 20 1 3 1 0
Звенигородський район 15 1 1 1 0
Золотоніський район 14 0 3 1 0
Кам'янський район 13 1 2 2 2
Канівський район 2 0 1 0 0
Катеринопільський район 3 0 0 1 0
Корсунь-Шевченківський район 8 0 3 0 1
Лисянський район 6 0 1 0 0
Маньківський район 5 1 1 0 0
Монастирищенський район 8 0 0 0 0
Смілянський район 5 0 0 2 0
Тальнівський район 11 2 2 0 0
Уманський район 5 0 1 1 0
Христинівський район 6 0 0 0 0
Черкаський район 14 0 1 1 1
Чигиринський район 9 1 2 1 1
Чорнобаївський район 10 0 0 0 1
Шполянський район 15 0 3 1 0
Розподіл за оцінками ДПА
Усього 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
ЧЕРКАСИ 107 0 0 1 4 2 6 5 4 6 9 11 7
Ватутіне 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Золотоноша 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Канів 13 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Сміла 26 0 0 0 1 2 0 0 1 0 2 2 1
Умань 28 0 0 0 0 1 2 0 0 2 2 1 0
Городищенський район 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Драбівський район 6 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Жашківський район 20 0 0 1 0 3 0 0 0 1 0 0 0
Звенигородський район 15 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Золотоніський район 14 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0
Кам'янський район 13 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 1
Канівський район 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Катеринопільський район 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Корсунь-Шевченківський район 8 0 0 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Лисянський район 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Маньківський район 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Монастирищенський район 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Смілянський район 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
Тальнівський район 11 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
Уманський район 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
Христинівський район 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Черкаський район 14 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1
Чигиринський район 9 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 1
Чорнобаївський район 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Шполянський район 15 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0 0